Speedblade fun server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Read the rules before posting.If you had not read the rules,you wont know the reason if you got a punishment.
Welcome to the old server with a whole new infrastructure. In this server you will have to gain honor to buy armor and weapons and to guard your own city! Many battles are to come, many blood is about to be spread. If you think you can survive, come and join our army of heroes.

 

 Predlagam slednoto ! !

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Abra
Guest




Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptySat Mar 21, 2009 1:58 pm

Така , както виждате вече се събират бая хора онлайн - стават хубави ивенти ,арените се пукат по шевовете от желаещи да покажат ПвП уменията си...Все пак винаги има нови играчи , които не са наясно кое,как и защо трябва да стане(да седнат ,да не пречат) , а и като имаме предвид големия брой плейери - на ГМ-ите им става вече доста трудно да ги изтикват ивентите до край.
Искам да попитам,аджаба,защо се прави всеки божи ден един и същи ивент - 1 срещу 1?
Всеки ден едно и също вече,хората се жалват че са се паднали срещу ,,неудобен" клас" ,на финалите виждам само тези едни и същи ,,по небалансирани" класове - ако ще да е маг с 10к Ice Lance или 1.5 каст тайм пиро,ако ще да е роудж с 15к Амбуш.(изключенията са малко)
Та , имам предвид че трябва разнообразие, трябва да има движение и нови идеи , иначе играта писва...По цял ден да седиш в гурубаши в чакане за ивента от 8 часа или по късно- някакси,разбирате ме Rolling Eyes
Мойте предложения са да се пробват отборни ивенти - 2в2,3в3,5в5 ...Също така не съм виждал ивент - бой между фракциите(пример:събурат се 10-15 хорди и алианси , инваитва се всяка фракция помежду се и които остане...).
GM.Death беше почнал да прави Jump event ,стотици пъти съм давал това предложение...Тъкмо се направи и сървъра се премесе в сегашния ...Та няма да е зле пак да се почне този проект.
Ride event -яздене от точка до точка (пример:от Booty Bay до Ironforge).
Имам и други предложения , които са за друга тема ...За да не се отклонявам от тази...Все пак благодаря за вниманието и приятна игра !
Abrakadabra
Back to top Go down
wallflips





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptySat Mar 28, 2009 11:00 am

Спри да се мазниш бе...
Хвани се засрами с твойте умения дет всеки те троши в пвп и дето атене те накара да се откажеш от уоу...
Back to top Go down
hni





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptySat Mar 28, 2009 9:57 pm

Athene ??? Хахахаха, с адднатия Холи Шок ??? Моля да не говорите глупости ...
Back to top Go down
wallflips





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptyMon Mar 30, 2009 11:30 am

Съжалявам, виждам, че се опитваш да го зашитиш, но не можеш...
Athene < - не беше GM, а ти админ => е вазможно ти да си давала на Абра полиджби "Spells".
Важното е общото ми мнение за него. Wink
Back to top Go down
hni





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptyMon Mar 30, 2009 4:52 pm

Мда Веско, явно все още не си разбрал, че аз не аддвам - независимо кой е ... А колкото до Дарко - той сам си призна ... ама ти все пак продължавай да го защитаваш и все пак ако не си знаел (което ме съмнява) - попитай го сам Smile Моля те не се излагай Smile
Back to top Go down
wallflips





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptyThu Apr 02, 2009 1:16 am

Хах...
Моника нека ти го обясня така.
Вие всички ме плюете в този форум, забравяйки на каква позиция съм в сървъра.
Плюеки по мене наранявате себеси в сървъра.
Как очакваш ти и всички тези във форума да ми се правите на велики и да очаквате да играете в нещо което пак аз съм направил и нещо от което аз съм зависим за да се сполучи, си е направо нахалство!
Всички тези които ме плюете в този форум ще бъдете санкционирани в SpeedBlade/ColdBlooded WoW и новия проект World of twilight, ест. ако ви се играе де...
Затова Моника, ако ти е мил ранка дето го имаш, земи млъкни най-накрая и разкарай всички тези боклуци от форума, че ми се гади от паразити.
Това беше всичко от мен, ако те интересува нещо, знаеш къде да ме намериш и да ми го кажеш.
Back to top Go down
Prodigy





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptySat Apr 04, 2009 2:22 pm

Наш колко ми пука на ква позиция си бе, а ? Аз никога няма да завися от човек като тебе ... Наш колко ми пука, че някой ше ми махне правата зарад тебе ? А ? Сакис продължава да губи хора заради тебе, а ти не си Господ, ти си един нормален софииски дришльо.
Back to top Go down
wallflips





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptySat Apr 04, 2009 6:26 pm

Ок, стига копира репликите на Ъпсурт. В сървъра на сакис зависиш от мен, защото ако не бях аз, ти нямаше да играеш спийд блейд...
Абсолютно всички там сте зависими от Сакис и мен, признай си го аз мога да те банна когато си поискам където си поискам и сакис нишо не може да ми каже... Съжалявам Моника, но Сашо губи хора заради теб.
А и една вечер видех вашия Дуум Хенд да банва наред. И мен и Сашо банна.
Back to top Go down
Prodigy





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptySat Apr 04, 2009 7:25 pm

Така или иначе админското ми ацц е бан от там, така че няма какво повече да спориме по тоя въпрос Smile Аз пак ти казвам аз от там няма да съм бан, защото има кой да ми прави акаунти ... После разучи кой е банвал през акаунта на Дуум, щото мога да ти гарантирам, че не е той. Сакис няма как да губи хора заради мене, щото аз съм онлайн почти постоянно и не наговарям хората да играят другаде - за това можеш да се допиташ до тях, само дето ме е яд, че няма друг който да си изказва мнението за тебе Smile
Back to top Go down
Prodigy





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptySun Apr 05, 2009 4:51 pm

И след всички тия работи които написа до тука, искаш да ми кажеш, че аз съм филмирана ... явно още не си дорасъл Smile И нека да не се хвалиме с роднини в чужбина и да говориме кой къде ще остава, защото никога не знаеш какво ще ти поднесе живота Smile Пожелавам ти да пробиеш с рекламата, но моля те не се хвали, че си художник Very Happy Някак си звучи .... гей Very Happy Колкото до "малоумните ми въпроси" - Наистина по-добре не ми отговаряй - Излизаш глупавичък. Но Син - аз продължавам да те чакам в Blizzard да ме баннеш, много се надявам да се срещнеме там за да ти покажа какво значи истинско пвп, а не в Coldblood ... Няма какво повече да се занимавам с тия глупости. Пожелавам ви да си развиете сървърите, а от мене очаквайте да се срещаме насам-натам по форумите Smile
Back to top Go down
wallflips





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! EmptyMon Apr 06, 2009 11:50 am

Dadeno Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Predlagam slednoto  ! ! Empty
PostSubject: Re: Predlagam slednoto ! !   Predlagam slednoto  ! ! Empty

Back to top Go down
 
Predlagam slednoto ! !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Speedblade fun server :: Languages :: SpeedBlade България-
Jump to: